تهران ، جنب آباد جنوبی ، میدان چهارباغ شرقی ، 16 متری جنوبی ، پلاک 5

قالیشویی کرج

انتخاب یک قالیشویی در کرج که بهترین خدمات را در کنار زمان بندی تحویل معین و مشخص به شما ارائه کند کار چندان آسانی نیست، به همین دلیل قبل از سپردن فرش های خود به قالیشویی های کرج باید از مجاز و معتبر بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.اما اگر هنوز سفارش خود را ثبت نکرده اید با مطلاعه این ۱۰ نکته می توانید با خیال راحت فرش های خود را به قالیشویی در کرج بسپارید و مطم‍‍ئن باشید که فرش های شما سالم به دستتان خواهد رسید و در مراحل شستشو دچار هیچ آسیبی نمی شود. 

قالیشویی در کرج

اگر نگرانید که فرش های خود را به کدام قالیشویی کرج بسپارید در ادامه همراه ما باشید تا به نکاتی که قبل از سپردن فرش های خود به قالیشویی در کرج باید بدانید ! و خدمات قالیشویی در کرج آشنایی پیدا کنید. 

 

۱ ـ از گارانتی شستشو مطمئن شوید !

لازم است قبل از ثبت سفارش مطمئن شوید فرش های شما گارانتی می شوند تا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، اعم از پارگی یا گم شدن فرش ها، قالیشویی به طور مسئولیت جبران خسارت فرشهای شما را بر عهده بگیرد.

۲ ـ قالیشویی معتبر در کرج چه ویژگی هایی دارد ؟

قالیشویی باید معتبر و دارای سابقه باشد از طرفی مجاز بودن شرط اصلی است پس در انتخاب بهترین قالیشویی در کرج دقت لازم را به عمل آورید تا دچار ضرر نشوید.

۳ ـ داشتن کارخانه قالیشویی در کرج الزامیست

قبل از سفارش حتما به این نکته دقت داشته باشید که دفتر قالیشویی دارای کارخانه اختصاصی شستشوی فرش در کرج باشد، زیرا دفاتری وجود دارند که شستشوی فرش های شما را به صورت غیر اصولی در محیط های غیر از قالیشویی انجام می دهند. 

۴ ـ قیمت قالیشویی در کرج چقدر می باشد ؟

قیمت ها بر پایه تراکم و جنس و نوع فرش می باشند و طبق نرخ اعلامی اتحادیه قالیشویی کرج هستند، پس دقت داشته باشید هزینه های گزاف از شما دریافت نکنند.

۵ ـ شماره تلفن های قالیشویی در کرج

حتما به این نکته توجه داشته باشید که قالیشویی مورد نظر از شماره تلفن های ثابت کرج استفاده می کند، بعضی از قالیشویی ها فقط با چند خط تلفن همراه خدمت رسانی می کنند که کاملا غیر مجاز می باشند.

۶ ـ آدرس قالیشویی در کرج را چک کنید

پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه فرش های خود را به قالیشویی در کرج بسپارید، آدرس دفتر را به صورت حضوری چک کنید، زیرا بعضی از دفاتر اصلا وجود خارجی ندارند و صرفا با اجاره کردن یک خط یا تلفن همراه درحال فعالیت می باشند.

۷ ـ درباره قالیشویی خوب در کرج پرس و جو کنید !

مطمئنا هیچ تعریفی الکی نیست، حتما از اطرافیان و همسایگان خود پرس و جو کنید تا آن ها تجربه ی خود را از انتخاب قالیشویی در کرج به شما انتقال بدهند که در نهایت بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

۸ ـ قالیشویی مجاز در کرج کیست ؟

قالیشویی ای مجاز نامیده می شود که در اتحادیه قالیشویان استان البرز ثبت شده باشد و دارای دفتر قالیشویی و کارخانه قالیشویی باشد.

۹ ـ زمان بندی تحویل فرش ها

در هنگام سفارش از زمان بندی جمع آوری ، شستشوی فرش ها و تحویل فرش ها مطمئن شوید. این فرآیند معمولا بین ۴۸ ساعت در قالیشویی های ممتاز و در فصل زمستان تا ۷۲ ساعت می باشد.

۱۰ ـ کیفیت شستشو را در نظر بگیرید

شما می توانید از آنها بخواهید تا اطلاعات دقیقی در مورد شستشوی فرش شما در اختیارتان بگذارند تا بتوانید بهترین نوع شستشو را برای فرش خودتان انتخاب کنید و مطمئن شوید تمامی لکه ها بدون آسیب دیدن به فرش پاک خواهند شد.

جمع بندی : چگونه بهترین قالیشویی در کرج را انتخاب کنیم ؟

انتخاب بهترین قالیشویی کرج به موارد زیادی بستگی دارد که مهم ترین آنها تحویل به موقع فرش ها و خوش قول بودن آنها می باشد، از طرفی یک قالیشویی معتبر در کرج دارای کارخانه اختصاصی شستشوی فرش است و تمامی جوازهای لازم برای راه اندازی یک قالیشویی را از اتحادیه قالیشویی کرج دریافت نموده است. این قالیشویی باید از خط تلفن های ثابت برای ارتباط با مشتریان خود بهره ببرد و استفاده از خط تلفن های شخصی غیر مجاز می باشد و نمی توان به آن اعتماد کرد.

قالیشویی شهباز شعبه کرج

  • دارای کارخانه قالیشویی در کرج
  • گارانتی کلیه خدمات قالیشویی
  • تحویل ۴۸ ساعته کلیه سفارشات
  • ۳۰ سال سابقه در حوزه قالیشویی
شعبه کرج :
۰۲۶-۳۴۴۸۷۴۱۹
۰۲۶-۳۴۴۸۶۹۱۰
قالیشویی در کرج
شستشوی فرش قالیشویی در کرج
خدمات قالی شویی در کرج
رفوگری فرش قالیشویی در کرج
رفوگری در قالی شویی کرج
مبل شویی قالیشویی در کرج
مبل شویی در منزل با دستگاه کرج

شستشوی فرش کرج

شستشوی فرش ها قالیشویی در کرج کاری بسیار تخصصی می باشد و با توجه به جنس و تراکم فرش متفاوت است، بسیاری از قالیشویی ها از یک دستگاه برای شستشوی تمامی فرش ها استفاده می کنند که این کار غیر حرفه ای می باشد و در نهایت پس از شستشو رضایت مشتریان جلب نمی شود.

یک کارخانه قالیشویی با بهره مندی از دستگاه های شستشوی فرش با توجه به نوع فرش شما و تراکم آن روش شستشو مناسب آن را اجرا کرده و نمی گذارند در فرآیند شستشو فرش شما دچار هیچ آسیبی شود. لازم است بدانید که مراحل شستشو فرش دستباف ، ماشینی ، خارجی و فانتزی کاملا از هم متفاوت می باشند و به عنوان مثال سالن شستشوی فرش های دستباف کاملا از سالن شستشوی فرش های ماشینی متمایز می باشد و مراحل شستشوی آنها نیز کاملا متفاوت است .

  • پس دقت داشته باشید که قالیشویی در کرج را باید انتخاب کنید که در مرحله اول دارای کارخانه قالیشویی باشد که سالن های شستشوی فرش متعددی برای فرش های مختلف در نظر گرفته است.

برای ادامه مطلب شستشوی فرش کرج بر روی لینک کلیک کنید.

رفوگری فرش کرج

یکی از مهم ترین خدماتی که به آن نیاز پیدا می کنید خدمات رفوگری می باشد، خدمات رفوگری بسیار کار حساسی می باشد و به تحربه خیلی زیادی نیاز دارد. شاید ریشه فرش های شما دچار آسیب شده باشد یا نیاز داشته باشید ریشه ها چرم دوزی شود یا حتی ممکن است فرش شما دچار آسیب بیشتری مثل پاره شدن فرش یا سوختن فرش شده باشد.

  • معمولا خدمات رفوگری کاری زمان بر می باشد پس قالیشویی را انتخاب کنید که علاوه بر اینکه در زمان مشخص شده فرش شما را سالم تحویل شما دهد تا دچار ضرر نشوید.

برای آشنایی با رفوگری فرش کرج بر روی لینک کلیک کنید.

شستشوی مبلمان کرج

از آنجایی که شستشوی مبلمان کاری بسیار دشوار می باشد و به وسیله دستگاه های مخصوص انجام می شود اگر مبلمان شما کثیف شده است پیشنهاد می کنیم فرآیند تمیز کردن مبلمان خود را به قالیشویی ها بسپارید.

  • بهترین مبلشویی در کرج علاوه بر اینکه کار شستشوی مبلمان شما را باید انجام دهد باید شستشوی مبلمان را نیز گارانتی کند تا در صورت عدم رضایت شما فرآیند شستشو را مجددا انحام دهد، همچنین قیمت مبل شویی در کرج دارای تعرفه مشخصی می باشد که باید از آن نیز پیروی کند و شما هزینه های گزاف پرداخت نکنید.

علاوه بر شستشوی مبلمان شاید شما نیاز پیدا کنید میز نهارخوری خود را نیز بشوئید پس شستشوی میز ناهارخوری در کرج نیز جزو خدمات مبل شویی در منزل می باشد .

برای ادامه مطلب مبل شویی در کرج بر روی لینک کلیک کنید.

مناطق تحت پوشش

شعبات قالیشویی در کرج

ممکن است شما در مناطق مختلفی از کرج ساکن باشید پس باید قالیشویی مورد نظر در مناطق مخنلف کرج دارای شعبه باشد و ارائه خدمات کند برخی از شعبات قالیشویی های کرج مانند قالیشویی گوهردشت ، قالیشویی مهرشهر ، قالیشویی عظیمیه و …. می باشد . پس باید دقت داشته باشید قالیشویی را انتخاب کنید که در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کنند.

  • مزایا داشتن شعبه در مناطق ذکر شده این می باشد که علاوه بر اینکه کارشناسان قالیشویی در موعد مشخص به منزل شما مراجفه می کنند، فرش های شما پس از جمع آوری به دفتر قالیشویی منتقل شده و پس از آنها برای ارسال به کارخانه آماده می شود و پس از انجام فرآیند شستشوی فرش های شما فرش خا از کارخانه به شعبات قالیشویی در نزدیک ترین منطقه منتقل می شود و پس از بارگیری به منزل شما می آید.

توجه داشته باشید که اگر قالیشویی دارای شعبات مختلف نباشد ممکن فرآیند جمع آوری و تویع فرش های شما زمان بر شود

برای ادامه مطلب شعبات قالیشویی در کرج بر روی لینک کلیک کنید.

امتیاز page
Call Now Buttonتماس تلفنی