تهران ، جنب آباد جنوبی ، میدان چهارباغ شرقی ، 16 متری جنوبی ، پلاک 5

قالیشویی

[vc_row pix_particles_check=””][vc_column][vc_column_text]

 یک دفتر قالیشویی خوب چگونه کار خود را  تضمین می کند؟

دفاتر قالیشویی درسطح شهر مجاز به فعّالیت هستند که جواز کسب از اتحادیه یا صنف قالیشویان داشته باشند.

یک قالیشویی می تواند بهترین سرویس دهی به مشتریان خود را داشته باشد.

کارخانه ی قالیشویی معتبر با کادری مجرب و کار آزموده که دارای تخصص در امر شستشو ی فرش به خصوص فرش های دستباف و ابریشم وتابلو فرش می باشند با نیروی های کارشناس خود اقدام به شستن فرش های شما مشتریان می کند،یک کارخانه ی با تجربه از نیروی کار فصلی برای حمل ونقل و شستشو و لکه برداری فرش ها کمک نمی گیرد.بلکه خود  دارای کادری مجرب وحرفه ای بوده و با آموزش کارشناس فرش اقدام به ارسال سفیر شستشو برای بررسی فرش در منزل مشتری می کند .تا ضمن بررسی ودقت ، اشکالات فرش را به مشتری گوشزد کرده و از آسیب های احتمالی به فرش جلوگیری کند.

پس از توافق دو طرفه، فرش که به کارخانه ی قالیشویی منتقل شد با توجه به نوع فرش دستباف ،ماشینی،فانتزی،تابلو فرش و…..اقدام به شستن فرش و استفاده از بهترین مواد شوینده ی خارجی برای فرش شما می کند.

مواد شوینده ی به کار گرفته با توجه به بافت الیاف به کار رفته در فرش شما مورد استفاده قرار می گیرد.

هر تخته فرش با توجه به نوع نخ و پشم و الیاف مصنوعی یا طبیعی که در بافت آن به کار می رود،شستشویی متفاوت دارد. اقدام خود سرانه ی شستشو موجب تخریب الیاف فرش و ضرر و زیان مشتری می باشد.پس شما قبل از اینکه فرش خود را به مراکز قالیشویی واگذار کنید ،سعی کنید دفاتری را شناسایی کنید و برای شستن فرش خود از آن ها کمک بگیرید.که تمام مزیت های یک قالیشویی معتبر و با تجربه و ایده آل را داشته باشند.

شما می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی معتبر از تعداد تخته فرش هایی که طی سال شستشو می دهند و نظرات مشتریان آگاه شوید و نسبت به این نظرات اقدام به واگذاری فرش خود به این گونه قالیشویی ها کنید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

مزیت قالیشویی که کارخانه دارد چیست؟

قالیشویی که کارخانه دارد،با وجود دستگاه های مدرن وتکنولوژی به روز اقدام به غبار گیری فرش شما می کند. سپس فرش به قسمت شستشو می رود و اگر فرش نیاز به لکه بری و رفوگری داشته باشد این کار های اوّلیه توسط کارشناس فرش ،کاملا حرفه ای واصولی روی فرش شما اعمال شده وسپس اقدام به شستن فرش می کنند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

شستن فرش شامل چه مراحلی می شود؟

کار شستشو ی فرش اعم از غبار گیری ،لکه بری،شستشو ،آبکشی وخشک کردن فرش در کارخانه توسط دستگاه های مکانیزه و مدرن صورت می گیرد تا از هر گونه آسیب به الیاف وبافت وپرز فرش جلوگیری شود. 

[/vc_column_text][vc_column_text]

مزیت فرشی که در گرمخانه خشک می شود چیست؟

یک کارخانه ی قالیشویی خوب و معتبر با داشتن گرمخانه  و خشک کن فرش از زرد شدن فرش و همچنین رشد حشرات موزی مثل (( بیل )) درون پرزهای فرش جلوگیری می کند.زیرا فرش در  درجه حرارت مناسب خشک می شود و اجازه ی فعّالیّت به میکروب ها و ویروس ها و حیوانات موزی نمی دهد وبوی نا مطبوع رطوبت هم نمی گیرد.

فرشی که در گرمخانه خشک شود از هر گونه آلودگی ،وکثیفی محیط در امان می ماند وآلودگی هوا روی فرش شما اثر ندارد و فرش پس از خشک شدن با کاور حمل ودر زمان تعیین شده به درب منزل شما مشتری عزیز ارسال می شود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

کیفیت شستشو=رضایت مشتری=کار بیشتر

کار شستن فرش در کارخانه ی قالیشویی مکانیزه رضایت مشتری را در پی داشته و این قالیشویی با ارائه ی یک شستشوی با کیفیت وعالی واستفاده از بهترین متریال شستشوی خارجی برای جلب رضایت مشتری ،کار بیشتری را برای خود تضمین می کند.مشتری که از شستن فرش خود راضی باشد،دوباره با همین قالیشویی همکاری می کند و از خدمات آنها بهره می برد. پس کیفیت کار شستشو باعث تضمین کار بیشتر برای یک قالیشویی معتبر و مجاز می باشد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

یک قالیشویی خوب چه خدماتی به مشتریان ارائه می دهد؟

کار قالیشویی شامل شستن فرش دستباف، ابریشمی ، تابلو فرش ابریشمی،فرش های ابریشم طبیعی و مصنوعی،فرش ماشینی،فرش فانتزی خارجی،

وهمچنین کار رفوگری (مرمت،ترمیم)و شیرازه گذاری(ریشه زنی وچرم دوزی)و لکه بری فرش وهمچنین به منظور خدمت رسانی بیشتر به شما مشتریان محترم اقدام به شستشوی مبلمان منزل(خشکشویی مبل و خوشخواب)و ست اداری و چرم می کند.

قالیشویی((شهباز))با ارائه ی کلیه ی خدمات به شما ،با کادری مجرب و حر فه ای  در مناطق 22 گانه ی تهران و حومه آماده ی کمک رسانی به تمیزی و پاکیزگی فرش و مبلمان منزل شماست.

 دفتر قالیشویی شهباز در منطقه ی جنت آباد ،صادقیه،

آزادی،سعادت آباد، مرزداران،تهرانسر،چیتگر….وحتی مرکز وشمال تهران وحومه آماده ی ارائه خدمت به شماست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز page
Call Now Buttonتماس تلفنی