تهران ، جنب آباد جنوبی ، میدان چهارباغ شرقی ، 16 متری جنوبی ، پلاک 5

مبلشویی

[vc_row pix_particles_check=””][vc_column][vc_column_text]

مبل شویی

خشکشویی مبل در منزل یکی از سرویس دهی قالیشویی ها به مشتریان به منظور صرفه جویی در وقت وهزینه ی حمل نقل و آسیب ندیدن بدنه و پارچه ی مبلمان منزل شماست،که می توانید از این خدمات رسانی قالیشویی ها برای پاکیزگی ونظافت مبلمان منزلتان بهره ببرید.

مبل شویی در منزل به چند روش انجام می شود؟

مبل شویی به دو روش صورت می گیرد. مبل شویی به روش سطحی یا بخار شوی و مبل شویی به روش عمیق با فوم .

[/vc_column_text][vc_column_text]

مبل شویی به روش سطحی یا بخار شوی:

این روش شستشو برای مبلمان هایی که سطح رویه ی مبل کثیف شده و پارچه ی مبل گرد و خاک وکمی غبار گرفته به کار می رود.در این روش دستگاه بخار آب را با درجه حرارت مناسب با پارچه ی مبل تنظیم می کند وآب داخل مخزن به صورت بخار و با فشار زیاد روی سطح و رویه ی مبل که کثیف شده پاشیده می شود.گرد و خاک روی پارچه ی مبل با این فشار بخار آب شسته شده ومبل تمیز می شود.

این روش شستشو برای این که مواد شوینده ی زیادی ندارد و مقدار خیلی کم مواد شوینده و آب فراوان داخل مخزن دستگاه ریخته و با برس هایی این بخار آب وکف خیلی کم روی پارچه ی مبل کشیده شده و باعث تمیزی مبل می شود. به مبل آسیب نمی رساند.

در این روش شستشوی مبل،بخار آب پارچه ی مبل را شسته و آلودگی و کثیفی را از سطح مبل پاک می کند.چون این روش شستشو آب زیادی روی پارچه ی مبل نمی پاشد مبل پس از شستشو در معرض جریان هوا قرار بگیرد بعد از چند ساعت خشک می شود ومبل بوی نم نمی گیرد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

روش شستشوی مبل به روش عمیق و با فوم:

این روش شستشو برای مبل هایی که خیلی کثیف و چرک هستند به کار گرفته می شود .به این صورت که ابتدا از مواد شوینده ای که با پارچه ی مبل سازگاری داشته وبه پارچه  والیاف آن آسیب نرساند،(مواد شوینده،آب فراوان)را داخل مخزن دستگاه ریخته ودستگاه این مخلوط را با فشار زیاد روی سطح مبل پخش می کند. دستگاه فوم وبخار آب را روی پارچه ی مبل می پاشد وبا برس های دستگاه شروع به سابیدن این فوم روی کثیفی وآلودگی ها کرده و باعث تمیزی وپاکیزه شدن مبل می شود.در روش شستشوی عمیق مبلمان شما کاملا خیس می شود بعد از شستشو با عمل مکش (ساکشن) تمام کف و آب کثیف از روی پارچه ی مبل پاک شده و مبلی تمیز وعاری از میکروب وآلودگی به شما مشتری عزیز تحویل می دهد .

در روش شستشوی عمیق مبلمان کاملا نم گرفته و باید یک الی دو روز در معرض جریان هوای آزاد قرار بگیرد تا کاملا خشک شود و این نم باعث بوی نامطبوع در مبلمان منزل شما نشود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

مبل شویی با دستگاه چه مزیتی دارد؟

-استفاده از مبل شویی در هر وقت از شبانه روز وحتی روزهای تعطیل از امکانات قالیشویی ها برای مشتریان می باشد،تا در وقت شما عزیزان صرفه جویی شود.

– هرگونه میکروب و ویروسی را از سطح مبل زدوده و باعث محیطی عاری از آلودگی وکثیفی برای کودکان می شود.

-شستن مبل با دستگاه باعث می شود مبل شما بوی نامطبوع ونم نگیرد.

-با توجه به پارچه ی مبل از مواد شوینده ی مناسب استفاده می شود تا الیاف پارچه ی مبل آسیب نبیند.

-کثیفی وآلودگی باعث پوسیدگی پارچه ی مبل می شود.شستن مبل با دستگاه باعث عمر بیشتر مبل شما

می شود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چند راهکار برای لکه بری از روی پارچه ی مبلمان در منزل:

برای تمیز کردن اصولی و حرفه ای مبلمان منزل بهتر است از کارشناس این حرفه کمک بگیرید. ولی یک موقعیت هایی پیش می آید که ما مجبور می شویم خودمان در منزل اقدام به تمیز کردن مبلمان کنیم. ما به شما چند روش مختصر ومفید ارائه می دهیم امیدواریم از آن بهره ی لازم را ببرید.

– برای برطرف کردن لکه های معمولی ،اگر مبلمان شماپارچه ی کرکی دارد از آب ولرم وپودر صابون کمک بگیرید.بایک دستمال سفید وتمیز ومحلول، لکه را برطرف کنید.

-چنانچه مبلمان منزل شما بدنه ی آن استیل است.دسته ویا پایه های آن دچار زنگ زدگی شده ، می توانید با مخلوط سرکه ی سفید وآب ویک دستمال تمیز وسفید قسمت زنگ زدگی مبلتان را تمیز کنید.

  -برای مبل هایی که پارچه ی ابریشم دارند ولکه ی چربی گرفته از کاغذ خشک کن استفاده وبا گذاشتن اتو روی کاغذ ،لکه ی چربی جذب کاغذ خشک کن شده و لکه برطرف می شود.

-برای برطرف کردن لکه ی جوهر از روی پارچه مبل ،مخلوط گلیسیرین وآمونیاک را روی لکه بمالید وبعد با یک پارچه ی تمیز ، آب وپودر دستی را مخلوط و کف به دست آمده را روی لکه بکشید تا لکه برطرف شود.

-لکه ی نوشابه را باید زود تمیز کرد و بعد مقداری نمک روی لکه ریخت و با یک اسفنج و یا پارچه سطح رویه ی مبل را پاک کرد تا لکه از بین برود.

-برای جلوگیری از پوسته شدن بدنه ی مبل چوبی،

 از پارافین کمک بگیرید و با یک اسفنج پارافین را روی چوب مبل بکشید و بگذارید تا خشک شود.مبلمان شما جلا وبراقیت اوّلیه ی خود را با این کار به دست می آورد.

-اگر در منزل مبلمان حصیری دارید برای جلوگیری از شکسته شدن حصیر مبل ،روی تمام قسمت حصیری مبل پارافین بمالید تا حصیر انعطاف پذیری بیشتری پیداکند وخشک وشکننده نشود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چگونه میز و صندلی آشپزخانه راتمیز کنیم؟

صندلی های ناهار خوری که در آشپزخانه هستند بر اثر غباری که از دود روغن وبخار غذا در محیط آشپزخانه می باشد چرب می شوند.این غبار چرب باعث جذب بیشتر گردوخاک محیط شده و بعد از مدتی جلا وبراقیّت چوب مبل از بین رفته و کدر می شوند.بهتر است حداقل ماهی یک مرتبه ( یک قاشق چای خوری مایع ظرفشویی و دو قاشق غذا خوری سرکه ی سفید را با یک لیتر آب ولرم ) مخلوط کنید وبا این مخلوط تمام سطح صندلی ها را تمیز کنید تا محیط آشپزخانه از وجود آلودگی و میکروب تمیز و پاکیزه شود.

    قالیشویی ها درسطح شهر به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود، اقدام به شستشوی مبلمان منزل کرده وقالیشویی شهباز هم این خدمت رسانی را برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد .شما با مراجعه به سایت قالیشویی شهباز وثبت سفارش شستشوی مبل می توانید از این سرویس دهی قالیشویی شهباز بهره ببرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز page
Call Now Buttonتماس تلفنی